O czym świadczy mój wynik rtg barku?

Prosze o interpretacje wyniku rtg. Szpara stawu barkowo_ obojczykowego niezwezona. Przestrzeń podbarkowa granicznej szerokości. Szpara stawu ramiennego miernie zwezona. Zarysy głowy kosci ramiennej gladkie. Glowa kosci ramiennej prawidlowo osadzona w wydrazeniu stawowym łopatki. Mineralizacja w granicach normy.

Nie interpretujemy wyników badań pacjentów nie znając ich historii klinicznej. Proszę się zgłosić do lekarza ortopedy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.