O czym świadczy nadmierne uczucie gorąca?

Do lekarza zgłosiłam się z nienaturalnym uczuciem gorąca całego ciała, gorąco oblewa mnie kilka razy w ciągu dnia i jest niezmiernie uciążliwe, nie mogę spać. Dodatkowo przy niewielkim nawet wysiłku fizycznym szybko się męczę, uciska mnie w klatce piersiowej. W badaniu krwi wyszedł mi obniżony poziom neutrocytów : 1.33 norma to: 2 - 7.15. Wszystkie inne parametry bez zmian. OB, morfologia, cholesterol, jonogram. Gdzie mam szukać przyczyny i jakie badania jeszcze wykonać. dziękuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola tsh, glukozy, morfologia z rozmazem oraz rtg klatki piersiowej.
Pozdrawiam