O czym świadczy opuchlizna oka przy leczeniu choroby tarczycy?

Witam Od 3 lat leczę się na tarczycę. Wg mojej Pani doktor to raczej choroba Gravesa Basedowa. Przyjmuję euthyrox i Thyrozol(teraz już w o wiele mniejszej ilości). Poziom hormonów mam wyrównany, inne wyniki w normie ale zauważyłam że jedno oko mam większe od drugiego. Na żywo trzeba się przyjrzeć mocno by to zobaczyć ale na zdjęciu widać to koszmarnie. Czy może to być skutek choroby? Odkąd choruje budzę się też ze spuchnietymi oczami i w ciągu dnia też są lekko podpuchniete.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe lecz konievzne jest wykluczenie innych przyczyn tym bardziej ze dotyczy jednego oka a w chorobach tarczycy zazwyczaj obu oczu , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza okulisty