O czym świadczy rozpulchnienie szyjki macicy?

Witam .Mam pytanie odnosnie.. Jest moj 14 dzien cyklu.Cykle mam 28 dniowe.Od trzech miesiecy nie zabezpieczamy sie z mezem.Ale pierwszy raz mialam od 4 dni plamienia a dzis (codziennie sprawdzam)szyjka macicy jest wciaz bardzo wysoko ale jest bardzo rozpulchniona.dlaczego tak jest.Mam bolesci brzucha jak na miesiaczke a sluz jest bardzo wodnisty. Dlaczego tak napuchla szyjka.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy stosuje Pani jakieś leki? Sądzę że warto jest wykonać badania hormonalne