O czym świadczy uczucie zalegania w gardle?

Witam, Od jakiegoś miesiąca mam uczucie jakby coś utknęło mi w gardle, przy połykaniu śliny co dziwne przy jedzeniu mija. Nie boli mnie gardło tylko denerwuje że przy każdym połknięciu śliny pojawia się to uczucie najbardziej wieczorami jak położę się już. To może być alergia na coś? Prosze o pomoc :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć