O czym świadczy wynik biocenozy pochwy 35-latki?

Proszę o interpretację wyniki biocenoza pochwy w 21 tygodniu ciąży. Proteus spp. - NIELICZNE Enterococcus spp - NIELICZNE Pałeczki kwasy mlekowego nie wyhodowano. Grzybów drożdżopodobnych nie wyhodowano. Nie podano w badaniu jaki to jedr poziom czystości. W badaniu ginekologicznymjest wszystko wporządku szyjka czysta . Brak jakich kolwiek dolegliwości (nie mam żadnych upławów ani swędzenia , nie ma żadnego niemiłego zapachu). Czy ja muszę zacząć stosować Macmirror500

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego ciąże aby ustalić dalsze postepowania , sadze ze konieczny będzie stosowanie probiotyku