O czym świadczy wynik morfologii 17-miesięcznego dziecka?

Witam, dziecko17mcy, 2doby gorączkuje (pt. wieczór 38 st C, sob. do południa 38,5 -po południu i wieczór 39.6),słabszy apetyt od tygodnia,lekki katar od piątku.W miejscu 3jek białe plamy -dziąsła napuchnięte.Wynik moczu z wczoraj:(podaję tylko poza normą -w nawiasach normy) - ph:7.00 (5.00-7.00) - erytrocyty obecne:w osadzie: 1-3 świeże i 1-3 wyługowane(norma to 0-5 wpw) - leukocyty obecne: z osadu moczu jest ich: 5-10 wpw (norma 0-5 wpw) - bakteie nielicz. proszę o interpret. i radę co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć