O czym świadczy wynik testu obciążenia glukozą w 25-tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 25 tygodniu ciąży. Miałam wykonywany test obciążania glukozą (75g). Moje wyniki są następujące: na czczo 84 mg/dl, po 1h 120 mg/dl, po 2 h 77 mg/dl. Czy wyniki są prawidłowe, ponieważ niepokoi mnie niski wynik po 2 h

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki są w normie, mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny wskazana wizyta u lekarza diabetologa.