Obecność erytrocytów w moczu u 25-letniej osoby

Witam mogła bym poprosić o interpretacje wynikow moczu? Czemu mam tak wysokie erytrocyty A resztę w normie? :) barwa żółta, przejrzystość klarowna, ciężar właściwy 1030 białko, cukier nieobecne urobilinogen w normie, nablonki płaskie pojedyncze leukocyty 0-2 wpw, erytrocyty świeże 25-30wpw, bakterie pojedyncze.

Lek. Tomasz Budlewski

Może to wynikać z wielu przyczyn. Proponuje udać się do lekarza nefrologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.