Obecność naczyniaka w wyniku USG wątroby
Witam. W wyniku badania usg wykryto u mnie naczyniaka o sr.22 mm na watrobie. Moje pytanie brzmi czy to grozne , czy to moze przerodzic sie w cos groznego ? Jak to leczyc ? Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, jeżeli. zmiana nie powoduje objawow to nie jest to powod do zmartwień. Zalecem jedynie stałą obserwacje zmiany. Pozdrawiam