Obecność torbieli w obrębie najądrza
Czy najądrze może mieć ,,chropowatą" warstwę? Obserwując prawe jądro wyczumam na jedym końcu ,,rureczkę" a na drugim jakby bardzo lekki, chropowaty wzrost. Całe jądro jest jednolite, lecz właśnie jedna z końcówek taka jakby bardzo lekko wyczuwalna chropowata i większa jak się przesuwa oboma palcami. Miałem USG i stwierdzono tylko małą torbiel najądrza? Czy ta torbiel ,,narasta" wraz z najądrzem na końcówkę jądra? Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
W normalnych warunkach najądrze jest niewyczuwalne i fakt jego wyczuwania świadczy o patologii (np. wpomniana przez Pana torbiel). Sugeruję kontakt z urologiem celem oceny torbieli i odczuwalnych przez Pana zmian.