Obfita miesiączka i wydzielina z piersi

Witam. od 3 miesiecy mialam regularne miesiaczki, ostatnia bardzo obfita po 2 tyg znowu dostalam okres tez obfity z jakimis kawalkam "miesa" co to moze byc? w ostatnich mies tez przytylam ponad 10 kg a nigdy nie tylam. tez leci mi mleko jak scise sutki a nie karmie juz kolo 9 mies. co sie ze mna dzieje. nie mam ubezpieczenia wiec nawet nie moge tego przebadac. prosze o porade ewentualnie kontakt zebym mogla pomowic/ popisac z lekarzem. dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyciek mleka i zaburzenia w cyklach mogą świadczyć o podwyższonym poziomie prolaktyny, Wskazana diagnostyka u endokrynologa lub ginekologa.
Pozdrawiam