Obfita miesiączka ze skrzepami i brązowa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu

witam. mam pytanie dostalam okres w normalnym termine ale mialam dosc obficie z duza iloscia skrzepow. okres skonczyl sie po 7 dniach ale bol brzucha nie minal .jestem 5 dzien po zakonczeniu miesiaczki zaczely sie brazowe gesta wydzielina z nieprzyjemnym zapachem .co to moze znaczyc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji jak i wielu innych patologii dróg rodnych. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie.