Obfite brązowe upławy i stan po wymrażaniu nadżerki

Witam mam duży problem. jestem po zamrożeniu nadżerki, po wielu infekcjach grzybiczych, odstawiłam antykoncepcje pół roku. mój cykl trwa około 1,5 miesiąca teraz dostałam obfitych brązowych upławów którym towarzyszy pieczenie, dodam jeszcze ze powinnam dostać właśnie okresu. Boje się bardzo co znów się dzieje. Na wizytę u lekarza muszę jeszcze poczekać kilka dni. Czy to coś bardzo złego? Jak mam sobie pomóc przed wizytą u ginekologa? Proszę o pomoc. Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Brakuje mi wielu informacji klinicznych (kiedy miały miejsce poszczególne zabiegi i leczenie oraz wyników badań hormonalnych i możliwości przeprowadzenia badania) abym mógł jednoznacznie udzielić odpowiedzi na Pani pytanie i niestety nie jestem w stanie pomóc.