Obfite krwawienia u 42-latki

powitać,dostałam bardzo obfitą miesiączkę gdzie tampon do obfitych krwawień muszę zmieniać co 15 min przy tym występują również skrzepy raz duże raz mniejsze,ta miesiączka pojawiła się ponownie po dwóch tygodniach trwała 5 dni teraz nie wiem jestem przy 2 dniu proszę mi pomóc bo nie wiem co robić,dziękuję Arleta

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę się skonsultować z ginekologiem, ponieważ obfite miesiączki mogą być spowodowane np. mięśniakami macicy.
Pozdrawiam