Obliczanie długości cyklu miesiączkowego i starania o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam 16 wrazesnia mialam miesiaczke nastepna 12 pazdzienika czyli mój cylk trwał 27dni tak ? od trzech miesiecy stramy sie o dziecko dlatego chciałąbym wiedziec jak obloiczac dni płodne a w kalkulatorze dni płodych musze poda cylku a nie jestem pewna jak sie go dokładnie oblicza prosze o pomoc . Jeszcze jedno pytanie w ciagu ilu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Naraya moge zajśc w ciaze?

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych zaleca się odczekać 3 miesiące i dopiero wtedy starać się o dziecko. Raczej nie zaleca się wyliczać dni płodnych tylko regularne współżycie 2-3 razy w tygodniu. Pierwszy dzień miesiączki jest pierwszym dniem cyklu.