Obliczanie dni płodnych przy tabletkach hormonalnych

Witam, przyjmowała tabletki hormonalne przez rok, około 6 miesięcy temu przestałam je przyjmować. Mam zaburzenia cyklu i trudno jest mi określić dni płodne. Ostatnia moja miesiączka trwała od 18 do 24 ubiegłego miesiąca. Ostatnio, 2 dni temu, miałam nie planowany stosunek bez zabez pieczeń. Czy jest to możliwe abym w tym czasie miała dni płodne ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak skąpych informacji określić dni płodne. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.