Obniżony poziom neutrocytów a okres poporodowy

Witam. Mam pytanie dotyczące badań krwi. Odebrałam dziś wyniki i trochę sie zaniepokoiłam ponieważ mam małą ilość neutrocytów. Norma wynosi od45,0-70,0 mi wyszło 38,6. Czy mam powody do zmartwień ? Jestem 4 miesiące po porodzie czy to ma jakiś związek z wynikami ?

Elżbieta Rhone

Witam,
nie jest to duże odchylenie od normy, ponadto ich poziom może być obniżony przy niedokrwistości, która często występuje po porodzie. Trzeba będzie w najbliższym czasie dla pewności skontrolować morfologię i porównać ją z obecną.