Obrzęk dłoni i badania w kiersunku RZS

Od pół roku mam obrzęk dłoni, robiłam badania w kierunku rzs i wyniki bez zmian OB 18 CRP bz i pozostałe wyniki bez zmian.jedynie czynnik reumatoidalny metodą ELISA 26 .nie wiem co dalej a lekarze twierdzą iż taka moja uroda i trzeba nauczyć się żyć z takimi dłońmi. gdzie szukać pomocy?

rzs będzie znikome albo żadne. W rozpoznaniu rzs decydujące znaczenie ma ból.
z wyrazami szacunku Czesław Drozd