Utrzymujący się obrzęk palców a morfologia krwi

Witam. Mam 41 lat. Mój wynika badania na anty - CCP wynosi > 500,0. Ob jest niskie. Ostatnio zrobiona morfologia krwi dała takie wyniki: neutrofile % 8,90, neutrofile % 83 , leukocyty 10,7 limfocyty % 13. Obrzęk palców dłoni utrzymujący się od maja 2014r. Lek przepisany przez reumatologa to Aglan. Wcześniej brałam Nimesil przepisany przez lekarza pierwszego kontaktu. Czy tak wysoki poziom CCP świadczy o rzs?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak wysoki poziom anty-CCP wydaje się wskazywać na RZS. Sugeruję ponowną konsultację reumatologiczną.