Obrzęk powiek u dziecka po zastosowaniu preparatu Monafox

Czy po kroplach Monafox u dziecka 3 letniego moglo dojsc do pogorsxenia stanu i obrzeku powiek z silnnym bolem'

Jeśli wystąpiły takie objawy, jest to naprawdopodobniej objaw uczulenia na krople albo inna możliwość - krople nie działają na daną bakterię, w takim przypadku - zmiana antybiotku lub wykonanie posiewu wydzieliny. Proszę umówić się na wizytę kontrolną.