Obustronne zmiany ogniskowe o obniżonym echu w usg piersi
Witam mam pytanie na temat wyniku USG-sutki o strukturze gruczolowo-wloknistej,obustronne poj.zmiany ogniskowe o obrzizonym echu o szer 4,5 i 5,5mm,przewody mleczne nieposzerzone,doly pachowe bez z mian,obustronne nasilenie utkania wloknistego-co to dla mnie oznacza,mam 48 lat ,nie zazywam antykoncepcji-czy mozna sprobowac leczenia np antybiotykowego,przeciwzapalnego-prosze o odpowiedz,dziekuje.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka opisanych zmian ogniskowych. Być może możliwe będzie wykonanie biopsji. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zdecyduje jak powinno wyglądać dalsze leczenie.