Ocena macicy w ciąży

Mam takie troszke glupie pytanie :( ale sie martwie. Stracilam dwie ciaze pod rzad w 38 i 9 tc teraz jestem w 10t6d ostatnie usg w 8tc dzidzia zyla. Jak klade sie na pleckach nie czuje zeby macica byla powiekszona. Czy to znaczy ze ciaza nie rozwija sie juz? Czy macica powina byc wyczuwala pod reka nad spojeniem lonowym?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

nie, jeszcze jest za wcześnie aby wyczuć powiększoną macicę. proponuję pozostać pod opieką lekarza ginekologa