Odcinkowe zaniki korowe półkul móżdżku
Witam, "Dyskretne odcinkowe zaniki korowe półkul móżdżku, poza tym bez istotnej patologii"-opis do MRI. Czy taki opis wyklucza stwardnienie rozsiane?

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
MR nie wskazuje na SM, ale nie można go wykluczyć tylko na podstawie tego badania, istotne są też objawy kliniczne