Odczuwanie bólu kolana po kilkukrotnym skręceniu

Kilka lat wcześniej podczas różnych "okazji" , kilkakrotnie miałam "skręcone kolano"? Nie wiem dokładnie co to było, gdyż lekarz nic nie powiedział, tylko przepisał tabletki. Mogę jedynie opisać co wtedy się działo. Miałam wrażenie, że słyszałam, uderzającą kość o kość. Później kolano puchło.Ja starałam wyleczyć się domowymi sposobami i tylko raz poszłam do lekarza. Moje pytanie jest takie: dlaczego nadal (najbardziej przy zmianie pogody), odczuwam ból kolana?Czy nadal będzie się to powtarzało?

Prawdopodobne uszkodzenie łakotki lub chrzastki , jeżeli sa dolegliwości trzeba zbadać i zdiagnozować