Oddawanie małej ilości moczu u 4-letniej córki
Witam. Moja 4-letnia córka skarży sie od tygodnia na oddawanie nalej ilości moczu mimo ze pije 1,5-2l płynów. Jej mocz wyglada ciemny żółty. Czasami ja piecze po skończeniu sikania. Oddaje mocz 3-4 razy dziennie w bardzo małej ilości. 4 miesiące temu miała robione TSH echo serca ekg i usg brzucha i morfologię i wyszło jej wszystko bardzo dobrze. Co jej moze być ? Proszę o podjerzenia i szybka odpowiedź.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Możliwe, że wynika to z wysokich temperatur i utraty wody przez parowanie i pocenie. Aby to zweryfikować należy wykonać badania dodatkowe (morfologię krwi i badanie ogólne moczu w pierwszej kolejności). Objawy są mało specyficzne i mogą odpowiadać wielu jednostkom chorobowym.