Ognisko lite w nerce w wyniku USG
Co to oznacza i czy to cos niepokojacego, opis usg- w nerce lewej ognisko lite srednicy 30mm.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Może to być guz lub np torbiel z gęstą zawartością, nowotwory nerek u młodych osób są rzadkością jednak sugeruję dalszą diagnostykę wykazane zmiany, najlepiej tomografię komputerową.
Pozdrawiam