Określenie dni płodnych i prawdopodobieństwa zapłodnienia na podstawie obserwacji śluzu

26 wrzesnia mialamokres trwal do 2 pazdz. 5 pazdz kochalam sie bez zabezpiecznia, bez wytrysku nie odczulam zadnego sluzu. 7 pazdziernika pojawil mi sie ciagnacy sie sluz, trwal do 12 pazdziernika. i uwazam ze 12 pazdziernika mialam owulacje, wtedy mialam ostatni raz sluz jak bialko jaja. 13 pazdz pojawil mi sie bialy gesty sluz, ktorego jest malo, a jest widoczny tylko w pochwie, . nie wydostajacy sie na zewnatrz. ostatni cykl mialam 28 dn lecz mialam takze 30-32 dn.czy moge byc wciazy
ponad rok temu

Diagnostyka wczesnej ciąży polega na wykonaniu testu ciążowego z moczu, lub badania krwi w kierunku oceny poziomu HCG. To proste badania odpowiadające na pytanie " Czy jest się w ciąży"