Omdlenia, krwawienia z nosa i żółte białka w oczach

Witam . co mi jest ?Od jakiegoś czasu mdleje nieraz 2 razy dziennie . Nigdy w życiu nie leciała mi krew z nosa teraz prawie cały czas . Miłam żólte białka w oczach następnie wkoło oczu mialam żółte cienie a białka mam przekrowione ,gorzej widzę.w ciągu kilku dni jedzac normalnie schudłam 5 kg. Trace pamięć. czytajac ksiażkę nie pamietam o czym byłą poprzednia strona . Nie pamiętam w 100% o czym rozmawiałam . Nie pamietam postawowych słów ich pisowni. Wyniki mam dobre ...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie i ewentualne rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań oraz bezpośredniego badania lekarskiego będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.