Opadanie i opuchlizna lewej powieki oraz ból w środku oka i ból głowy

Witam..Moj problem dotyczy lewego oka tzn..opadla mi powieka,gdy jestem zmeczona lub zdenerwowana powieka zaczyna puchnac,oko boli w srodku a przy tym towarzyszy straszny bol lewej strony glowy oraz swedzenie ,bylam u Okulisty,pozniej u Neulologa wykluczyl Ptoze przepisal Akineton,rowniez stwierdzil ze jest to ciezki przypadek... Prosze mi pomoc co mi jest nie moge funkcjonowac,coraz czesciej jestem zmeczona, Pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli specjalista neurolog przepisał Pani leki, najpewniej ma pewne przypuszczenia dotyczące przyczyny objawów. Sugeruję zatem, by porozmawiała Pani z lekarzem prowadzącym, który bez wątpienia kompetentnie odpowie na wszystkie Pani pytania.