Opadnięcie powiek i mniejsze czucie po zastosowaniu znieczulenia w badaniu jaskry

co mi jest mialam badanie na jaskre i znieczulenie mialo dzialac chyba 5min juz21 dni temu ale najpierw zauwazylam ze oczy wygladaja jakos inaczej dolne powieki lekko opadaja a teraz zauwazylam ze biala czesc oka wciaz wydaje sie zdretwiala bo gdy ukruszy mi sie tusz lub wpadnie cos ja tego nie czuje zauwazam ze to mam w lusterku brzegi powiek jakby tez nie czule na bol I jakby bardziej rozciagliwe wiotkie czy tak juz zostanie a ja przez to strace wzrok

Witam.Najprawdopodobniej nie może Pani używać kropli Alcaina/ Proxymetacaina/ do znieczulenia. Trzeba to zaznaczyć w kartotece u lekarza.. Reakcja którą Pani opisuje u Pani utrzymuje się zdecydowanie za długo.Proponuję płukanie oczu sztucznymi łzami np HyloParin 3x PLo.Wzroku Pani nie straci. Pozdrawiam