Operacja guza mózgu i wynik badania histopatologicznego

Dzień Dobry Jestem po operacji guza muzgu-nowotwór złośliwy. Otrzymałem wynik badania histopatologicznego pobranego z okolicy skroniowej prawej: I biegun skroniowy,II okolica bardziej zmieniona. Rozpoznanie: wznowa guza prawego płata skroniowego. I-II. Astrocytoma gemistocyticum (WHO grade II) Proszę uprzejmie o interpretację wyniku: Przeciwciało Ekspresja Interpretacja GFAP +++ silnie dodatni Ki67 ++ dodatni w ok. 5% komórek
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: gwiaździak tucznokomórkowy o pośrednim stopniu złośliwości. Szczegółowe informacje uzyska Pani/Pan od specjalisty neurochirurga.