Nowotwór złośliwy mózgu, guz prawego płata czołowego

Dzień dobry, bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku badania histopatologicznego. Rozpoznanie kliniczne: nowotwór złośliwy mózgu guz prawego płata czołowego Wynik badania: I-II Astrocytoma diffusum WHO II Profil immunohistochemiczny: GFAP: ekspresja , Interpretacja - odczyn silnie dodatni Ki67: ekspresja , Interpretacja - odczyn dodatni w 3% komórek

Proszę z tym wynikiem zgłosić się jak najszybciej do lekarza onkologa zajmującego się nowotworami mózgu, neurochirurga, może to też być lekarz z Kliniki Nowotworów głowy i szyi. Najlepiej porozmawiać z lekarzem prowadzącym, tym który operował i zlecał badanie hist-pat.
Tylko specjalista jest w stanie podjąć odpowiednie leczenie.
Wynik badania hist-pat jest bardzo ważny jednak dalsze postępowanie poza wynikiem hist-pat zależy wielu innych czynników między innymi położenia nowotworu, jego wielkości itd...

Przetłumaczenie "słowo w słowo"tego rozpoznania w niczym nie pomogłoby Pani w zrozumieniu istoty choroby! Stwierdzono rozsiany nowotwór złośliwy o silnej ekspresji! zż