Jaki jest to rodzaj nowotworu?

Witam! Czy mógł by mi ktoś z Państwa przetłumaczyć rozpoznanie histopatologiczne: Fragment tkanki mięśniowej owrzodziałej z naciekiem nisko zróżnicowanego raka o profilu immunohistochemicznym odpowiadającym w pierwszej kolejności nisko zróżnicowanemu rakowi płaskonabłonkowemu. Badania immunohistochemiczne: CK5/6 ( ), p40 ( ) - ogniskowo, CK7 ( ), Ki67 - 30%, Melan A (-), CK20 (-). W materiale nie stwierdzono błony śluzowej przełyku. Jaki jest to rodzaj nowotworu?

Lek. Michał Lenard

Jest to rak płaskonabłonkowy. Wynik powinien być oceniony przez specjalistę. Pozdrawiam!