Operacja guza z marginesem

Otrzymałam wynik:rozpoznanie535382-5-guz-przewodowy rak naciekający G2-to rozumiem ,ale w drugiej pozycji jest535386-7-margines boczny,w bezposrednim sąsiedztwie lini odciecia mikroognisko DCIS,dysplazja łagodna,boję się że może jednak margines boczny był za mało pobrany,przy wynikach doktor powiedział że zastanawiano się nad ponowną operacją ale zdecydowano chemioterapię i radioterapię boję się czy nie popełniono błędu a może trzeba było operować boję się błędu zaniedbania

na podstawia tej części opisu trudno wyrokować, należy przypuszczać, że skoro zdecydowała się Pani na leczenei, to lekarz leczący zyskał Pani zaufanie, proponuję być konsekwentny i stosować się do zaleceń