Operacja przegrody nosowej a latanie samolotem

Czy po 12 dniach od operacji przegrody nosowej mogę latać samolotem? Mam wykupioną wycieczkę, wszystko opłacone i niestety wczoraj dowiedziałam się o terminie operacji, ktora jest 12 dni przed moja operacją? Czy wszystko zdazy mi sie wygoić?

Przez 12 dni niestety nos nie wygoi się w środku. Ale w zależności od rozległości zabiegu, może Twój operator podejmie inną decyzje po kilkudniowej obserwacji procesu gojenia? Pytaj operatora.