Operacja zespolenia złamanej kości piszczelowej

Stan po wypadku samochodowym. Operacja zespolenia zlamanej kosci piszczelowej. Gips o dl od palcow do uda zdjety po 5 tyg. W tej chwili zalozona szyna a potem orteza. Stopa spuchnieta i fioletowa a pieta czarna. Czucie i cieplota zachowane. Ograniczona ruchomosc w palcach i st skok (duza bolesnosc przy probie zgiecia w stawie). Brak badan stopy i st skok. Czy mozna zastosowac oklad z lodu na stope? Jak dlugo ma trwac chlodzenie? Czy kolory i opuchlizna sa norma?

Konieczna pełna konsultacja, Ortopeda, Może dodatkowe zdjęcia stopy? Zasinienie w wyniku wylewów krwi po urazie, może też zaburzenia odpływu żylnego??
do interpretacji klinicznej. Wysokie ułożenia, ćwiczenia rehabilitacyjne, badania kontrolne

Wiele czynników wpływa na ból i obrzęk: ogólna kondycja, tryb życia i pracy, inne schorzenia
Pozdrawiam