Operacje przepukliny mosznowej

Witam Mam 19 lat, 22.07 miałem operacje przepukliny mosznowej lewostronnej metodą Lichtensteina. Zacząłem biegać/pływać/skakać na skakance. Czy to dobrze, czy źlę, że podejmuję już taki wysiłek? Za miesiąc/dwa zamierzam wrócić do siłowni. Pozdrawiam

Witam , nie znam wielkości przepukliny , rodzaju , zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji!!! NIE POTRAFIĘ WIĘC ODPOWIEDZIEĆ AUTORYTATYWNIE!!! Proszę omówić szczególowo temat z operatorem!!! z.żurawski