Opis badania MRI u 42-latki
co oznacza wynik MRI czesciowa utrata pneumatyzacji wyrostka sutkowatego komorki wypelnione plynem

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Witam. Taki wynik najprawdopodobniej świadczy o stanie zapalnym wyrostka. Proszę skonsultować się z laryngologiem który skoreluje wynik badania obrazowego z bezpośrednim badaniem klinicznym.