Opis EEG wykonanego w czuwaniu 39-latka

Badanie EEG Opis-badanie wykonane w czuwaniu, zapis niskonapięciowy, w okolicach ciemieniowo-potylicznych rejestruje się czynność podst. alfa o częst. 10Hz i amplitudzie 20uV.RZ niebadalna.FS zaznacza się wodzenie rytmu w okolicach potylicznych, aktywuje zmiany pod postacią iglic i wieloiglic w okolicy czołowej prawej (artefakt z otwarcia oczu). Hw bez istotnego wpływu na zapis. Orzecz.Zapis niskonapięciowy z blokowaną czynnością alfa. Zmiany w okolicy czołowej prawej (artefakt z otwarcia oczu?)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opis badania nie jest niepokojący. Jednak warto przedstawić wynik neurologowi, który odniesie badanie do stanu klinicznego.
Pozdrawiam