Opis RTG klatki piersiowej i płuca ze zmianami ogniskowymi
Opis rtg klatki piersiowej Pola płucne z uchwytnymi zmianami ogniskowymi, sylwetka serca rtg nieznacznie powyżej normy, przepona mocno obrysowana. Jak to rozumieć i co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
Na podstawie opisu RTG klatki piersiowej nie można stwierdzić co Panu dolega. Przyczyn może być wiele, dlatego oprócz opisu badania RTG, potrzebne są tez informację z badania klinicznego oraz wywiadu i ewentualnych innych badań dodatkowych aby postawić diagnozę. Sugerowałbym udać się z wynikiem badania do lekarza prowadzącego w celu konsultacji.
Pozdrawiam.