Opis wyniku badania nerek

Nerka prawa typowo położona w osi dl.ok.146mm z cechami przerostu wyrównawczego.Dość liczne torbiele miąższowe wlk do ok 45 mm,w centrum zatoki strefa hyperechogenna wlk.ok.22mm-przyrost kolumny nerkowej-do kontroli.Zachowana gr.m-zatokowa.Możliwy drobny złóg w kielichy środkowym nerki.Nerka bez zastoju moczu.St.po usunięciu nerki lewej z powodu Ca. Jestem bezradna bo lekarz stwierdził ,że mogę czekać,tylko nie wiem na co?Dowiedziałam się,że z torbieli może powstać nowotwór.Proszę o odpowiedź

Nie potrafię odpowiedzieć na odległość , mając jedynie tak skąpe dane! PROSZĘ POZOSTAWAĆ NADAL POD OPIEKĄ SPECJALISTY!!! zż