Opis wyniku RTG stawu kolanowego
Witam.Proszę,o precyzyjne,wytłumaczenie, ze zrozumieniem,opisu wyniku rtg stawu kolana.Zdjęcie,niesymetryczne, zmiany zwyrodnieniowe,z odczynem proliferacyjnym.Znacznie zwężona,szpara stawowa w przedziale przysrodkowym.Rotacja, kości udowej wzdłuż osi długiej?.Proszę o wyczerpująca i zrozumiala dla mnie odpowiedz.Dodam ze za 3 tygodnie idę na operacje endoprotezy.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisany wynik powinien Pani wyjaśnić specjalista ortopeda, który prowadzi Pani leczenie.