Opuchlizna i biały śluz z pochwy w 5. tygodniu ciąży

Witam podejrzewam ze jestem około 5 tydzień ciązy test potwierdził, dziś rano zauważyłam opuchnięte usta i biały śluz z pochwy czy to normalne objawy i czy mogę przyjmować rozpuszczalne wapno. Wizytę u ginekologa mam 4 września dopiero

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku możliwości wizyty u ginekologa, Warto udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Po zbadaniu możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.