Opuchlizna kostki po zbyt mocnym zawiązaniu butów

W styczniu ponad dwa lata temu zawiazalem wysokie buty i na wysokosci kostki zrobilem to troche za mocno. Po paru krokach poczulem jak cos strasznie mnie zabolalo, kiedy doczlapalem do pracy okazalo sie, ze stopa spuchla jak balon. Od tego czasu opuchlizna mocno zeszla ale wciaz mam jedna stope ok. Pol rozmiaru wieksza niz druga. Waze ok. 85kg od lat ze wzrostem 175cm i teraz mam 31 lat. Moze to cos zmienia. Bede wdzieczny za naprowadzenie na sensowny kierunek dzialania. Wszelkie masci przeciwz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie RTG/USG stopy. ewentualnie moze zajsc koniecznosc wykonania MR ale to dopiero w powyzszej kolejności. proszę konieczni eudac się do lekarza ortopedy.