Opuchlizna lewej strony twarzy i zmęczenie
Witam od 3 miesięcy mam opuchnięte lewą stronę twarzy i prawe przedramie lekarze nie wiedzą od czego.Usg doppler nie wykazalo zakrzepicy.Wyniki w normie oglądał mnie laryngolog poniewaz mam tez przewlekla chrype.Mam zęby do leczenia ale nie sądzę żeby opuchlizna utrzymywała się tak długo. Stomatolog twierdzi ze tak.Opuchlizna ta jest nie bolesna i powiększa sie wydaje mi się ze opuchla mi też szyja z przodu.Przecież taki stan nie może być od niczego.Ogolnie źle się czuje, jestem przemęczenia.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W pierwszej kolejności proszę udać się do stomatologa celem wyleczenia zębów. W przypadku dalszego utrzymywania się nieprawidłowości konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.