Opuchlizna nogi po wbiciu w kostkę wideł

5 tygodni temu wbiłem sobie w nogę nad kostką brudne widły. Pojechałem na pogotowie, gdzie zrobiono mi opatrunek. Ból był nie do zniesienia więc kolejnego dnia pojechałem po raz kolejny. Wtedy doktor przebił mi ranę na wylot i założył sączek..W między czasie byłem w szpitalu 4 dni, oszczędzam nogę już 5 tydzień i nie ma poprawy.Wszystko zeszło w stopę, która jest jak bańka. Jak chodzę to boli i robi się czerwona i jeszcze bardziej opuchniętA. Już nie wiem do kogo mam się zgłosić..Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być związane ze stanem zapalnym w obrębie rany. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy lub chirurga.