Opuchlizna po zabiegu obrzezania

Witam, Jestem miesiąc po obrzezaniu całkowitym z wycięciem wędzidełka i mój penis jest jeszcze opuchnięty w miejscu cięcia oraz przy ujściu cewki moczowej. Czy to normalne, że po takim czasie jeszcze nie zeszła mi opuchlizna? Umówiłbym się z moim lekarzem ale za wizytę u niego musiałbym zapłacić. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Niestety, ale taki stan po tego typu operacji może utrzymywać się dość długo (około 2-3 miesięcy), ale powinien systematycznie się wycofywać. Proszę o odrobinę cierpliwości. Jeśli w przeciągu jeszcze następnego miesiąca obrzęk nie minie proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem.