Opuchlizna powiek, białe krostki i zaburzenia widzenia

Witam, pytanie do okulisty. Od pewnego czasu zauważyłem że moje oczy tak jakby nie nadążają za szybko poruszającym się obrazem np. przewijanie strony internetowej. Dodatkowo co jakiś czas gorzej widze na prawe oko. Spojówki od strony nosa są lekko opuchnięte i mają jakby białe krostki. Neurolog stwierdziła że lekko ucieka mi lewe oko. Wizytę mam w piątek , na coś zwrócić uwagę , o coś sczególnego zapytać ?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze lekarz okulista po badaniu bedzie mogl się wypowiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.