Opuchnięcia rąk i nóg i wysoki poziom leukocytów
Witam! Mój mąż ma problem - od pewnego czasu puchną mu ręce od dłoni do łokcia lub nogi od stopy do kolana. Wyniki krwi - wysokie leukocyty. Nerki po usg bez zmian. Zmian skórnych nie ma. Wykonał badanie w kierunku alergii - test 23 alergeny podstawowe i nic. Co to może być?

MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam. Opisane objawy mogą sugerować występowanie reumatoidalnego zapalenia stawów. Jednak na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.